Projeleri - Bergüzar Turgay Coşkun

Bergüzar

 Bergüzar

  Turgay Coşkun Projeleri TRT Radyosunda ve Televizyonunda yayınlanan Bergüzar adlı programda Kanun Sanatçısı ve Müzik Yönetmenliğine başlamıştır. Başarılı bir sezon geçiren Turgay Coşkun DembuDem programıyla TRT deki programlarına devam etmiştir.

Projeleri - DembuDem Turgay Coşkun

DemBuDem

DembuDem

Yapmış olduğu Bergüzar programından sonra Turgay Coşkun TRT Radyosunda ve Televizyonunda yayınlanan DemBuDem adlı programda Kanun Sanatçısı ve Müzik Yönetmenliğini yapmıştır. Oldukça verimli bir sezon geçiren Turgay Coşkun bir sonraki programı Tatlı Dile Güler Yüze programına geçmiştir.

Tatlı Dile Güler Yüze

Tatlı Dile Güler Yüze

Tatlı Dile Güler Yüze 

Turgay Coşkun TRT Radyosunda ve Televizyonunda yayınlanan Tatlı Dile Güler Yüze adlı programda Kanun Sanatçısı ve Müzik Yönetmenliğini yapmıştır. Başarılı geçen bir sezonun ardından Yeni Gün programında görevine başlamıştır.

Yeni gün

Yeni Gün

Yeni Gün 

Turgay Coşkun TRT Radyosunda ve Televizyonunda yayınlanan Yeni Gün adlı programda Kanun Sanatçısı ve Müzik Yönetmenliğini yapmıştır. Ardından Aydın Bakış adlı programa geçmiş ve aynı şekilde Müzik Yönetmenliğini yapmıştır.

Aydın Bakış

Aydın Bakış

Aydın Bakış

Turgay Coşkun  TRT Radyosunda ve Televizyonunda yayınlanan Aydın Bakış adlı programda Kanun Sanatçısı ve Müzik Yönetmenliğine başlamıştır. TRT AVAZ’dan TRT Müzik ekranlarında olan Fısıltılar adlı programa geçmiş ve müzik yönetmenliğine orada devam etmiştir.

Bizim ora türküleri

Bizim Ora Türküleri

Bizim Ora Türküleri

Turgay Coşkun  TRT Radyosunda ve Televizyonunda yayınlanan Bizim Ora Türküleri adlı programda Kanun Sanatçısı ve Müzik Yönetmenliğini ile başlamıştır. Aydın Bakış ile yakaladığı başarıyla beraber Turgay Coşkun Fısıltılar adlı program ile kariyerine devam etti.

Fisiltilar

Fısıltılar

Fısıltılar

Turgay Coşkun  TRT Radyosunda ve Televizyonunda yayınlanan Fısıltılar adlı programda Kanun Sanatçısı ve Müzik Yönetmenliğini ile başlamıştır. TRT ekranlarında devam ederken sezonun sonlanmasıyla beraber TRT müzik ekranlarındaki Can-ı Gönül programına geçiş yapan Turgay Coşkun bu programında Müzik Yönetmenliğini yapmaya başladı.

Can-ı Gönül

Can-ı Gönül

Can-ı Gönül

Turgay Coşkun  TRT Radyosunda ve Televizyonunda yayınlanan Can-ı Gönül adlı programda Kanun Sanatçısı ve Müzik Yönetmenliğini ile başlamıştır.

Bahçe biziz gül bizdendir

Bahçe Biziz Gül Bizdedir

Bahçe Biziz Gül Bizdendir

Turgay Coşkun  TRT Radyosunda ve Televizyonunda yayınlanan Bahçe Biziz Gül Bizdedir adlı programda kanun sanatçısı ve müzik yönetmeni olarak sahne almıştır.

Projeler yada etkinliklerle ilgili daha fazla bilgi için Turgay Coşkun’un hayatına göz atabilirsiniz. Bu programlarda söylenilen türküleri dinlemek isterseniz Youtube kanalımıza göz atabilirsiniz.